Психологічний тренінг «Професійному вигоранню – «Ні!»

04 червня 2018 року за ініціативою заступника директора з виховної роботи Печевистої О.В. та методиста Вдовиченко Ю.В. завідувачем РЦ ППСР «Довіра» Андрейком А.В. був проведений психологічний тренінг «Професійному вигоранню – «Ні!», у якому взяли участь усі педагогічні працівники технікуму.

 

скачати фото

 
ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

скачати усі фотки

 
Навчально-теоретична конференція «Сучасна техніка та ії історія»

2.04 по 6.04.2018р. у технікумі проходить тиждень циклових комісій загальнотехнічних та спеціальних дисциплін. 3-4 квітня проводиться навчально-теоретична конференція «Сучасна техніка та ії історія». У ній активно беруть участь студенти груп: М-61, М-51, Е-61, Е-51, Ш-41-42, М-41.
За участь у конференції студенти отримали сертифікати. 
Паралельно діє виставка технічної творчості, на якій представлені макети та моделі різних механізмів і приладів.

 

 

 

 
Вітання з 8 березням

 
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА 2018р.

Сьогодні наш технікум поринув у свято.
До скриньки Валентина надійшло багато листів, які доставили адресантам маленькі чарівні янголятка. Завдяки реаліті-шоу «5 причин закохатися» двоє студентів отримали супер-приз - похід у кафе-паб «Корсар» та змогу познайомитися ближче. Святковий вечір для них продовжиться. Усі учасниці також отримали призи, які нагадуватимуть їм про чудове свято Валентина.
Сподіваємося, що усім глядачам і учасникам сьогоднішнього шоу сподобалося, і вони отримали масу приємних вражень і емоцій.

 

Детальніше...
 
З НОВИМ 2018 РОКОМ

Привітання студентів з Святим Миколаєм та новим 2018роком

 

 
"Хліб у долі моїй, Хлібу долі моєї України"

23 листопада 2017р. в актовій залі технікуму відбувся виховний захід "Хліб у долі моїй, Хлібу долі моєї України", приурочений народним традиціям, любові і шанобливому ставлені до хліба та вшанування памяті безвинно замучених голодом, політичними репресіями людей, виховання у студентів особистих рис громадянина України, патріотизму, дотримання традицій вшанувані померлих.

В заході брали участь: Деркач Олександр Васильович, автор книги "Голод і мор", який надав фрагмент із фільму "Спогади очевидців" про село Гущинці, а також студенти технікуму: Добровольський Владислав,Каштанюк Діана, Тищук Андрій, Чуловська Марія, Ковальська Діана, Майба Анна, Рибак Інна, Гричелюк Ірина, Москалюк Ярослав, бонящук Олег, Литвинюк Анастасія.

Захід підготувала завідуюча бібліотекою Ганжа К.Й.
 

Детальніше...
 
Святковий концерт з нагоди Дня студента

16 листопада 2017р. в приміщенні актової зали технікуму пройшов святковий концерт з нагоди Дня студента

Детальніше...
 
Екскурсія на ПрАТ Калинівський машинобудівний завод

13.11.2017 р. студенти Калинівського технологічного технікуму (гр. М-61, гр.. М-51) з навчальною екскурсією побували на ПрАТ Калинівському машинобудівному заводі, де мали можливість побачити багато цікавого, а саме: ливарне виробництво, різання металів плазмовою дугою, термообробку металів. Побували у механічному, експериментальному та складально-зварювальному цехах, побачили сучасні методи та апарати для зварювання. Також зайшли в лабораторію, де проводяться різні випробування металів – на розтяг, стиск, згин, кручення.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 4 з 13

реклама

Банер