ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

         8-го жовтня 2015 року в актовій залі Калинівського технологічного технікуму відбулось традиційне щорічне свято першокурсників – посвята у студенти . Активну участь в заході взяли студенти перших курсів, що приготували разом з Ольгою Анатоліївною, художнім керівником закладу, концертну програму , присвячену урочистостям з нагоди свята. Юнаки та дівчата , що вперше вступили до студентських рядів отримали посвідчення студентів технікуму. Посвідчення були урочисто вручені заступниками директора з виховної та навчальних робіт Печевистою Ольгою Василівною та Кулібабою Оленою Сергієвною старостам груп : Ш-51-Синько Наталії, ДП-51 – Домбровській Вікторії, Е-51- Катричу Ярославу, БМ-51 – Дичуку Олександру, Ш-32 – Новак Мирославі. Студенти, що мали досягнення у спортивних змаганнях закладу отримали грамоти та дипломи . Ведучими свята були Демчук Дарія та Островська Маргарита.

 

Детальніше...
 
День працівника освіти

Учителю! Пораднику і друже!


Ви вибрали дорогу непросту.


Ми вам сьогодні дякуємо дуже


За вашу працю вчительську святу.

 

 

Детальніше...
 
Призначення старост груп

 
1 ВЕРЕСНЯ У ТЕХНІКУМІ

 

 

 

 
Вітаємо переможців конкурсу «Срібний наперсток-2015»

І номінація «Втілення стилю» (пальтовий асортимент)
1 місце – Коломієць Марія Вікторівна, гр. Д-11
2 місце – Кузьмук Леся Юріївна, гр. Д-21
3 місце – Матящук Ірина Валеріївна, гр. Д-21

Детальніше...
 
оголошення!

Калинівський технологічний технікум по закінченню навчання видає документ державного зразка (диплом молодшого спеціаліста) вартість якого не перевищує 34 гривні.

 
ВИСТАВКА ПИСАНОК

З 14 по 17 квітня в читальному залі бібліотеки технікуму проходила виставка, на якій експонувалися писанки, виготовлені студентами та викладачами.

 

Детальніше...
 
ЗУСТРІЧ З ВИПУСНИКАМИ

 

16 травня 2015 року в приміщенні актової зали технікуму відбудеться зустріч з випусниками усіх років випуску.

 

 

 
Зачіска як мистецтво

       26-28 січня в Калинівському технологічному технікумі проходив захист дипломних проектів, які виконали студенти спеціальності 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 10

реклама

Банер