ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

 
13-14 квітня в Калинівському технологічному технікумі відбувся міжрегіональний конкурс на кращу колекцію моделей одягу «Калинове намисто-2016»

Для участі в конкурсі прибуло 336 представників навчальних закладів України. Всього в конкурсі було задіяні 405 чол.
На конкурс прибуло 18 навчальних закладів з 9 областей України.
Учасники представили 84 колекції одягу в номінаціях:
1.    «Втілення стилю» - 29 колекцій
2.    «Молодіжні фантазії» - 25 колекцій
3.    «Мрії, втілені в життя» - 19 колекцій
4.    «Відверта спокуса» - 11 колекцій

 

Детальніше...
 
Конкурс «Моя професія»

З метою пропагування та підвищення значимості робітничих професій а саме: техніка–механіка та техніка–електрика 12 квітня 2016 року в Калинівському технологічному технікумі  оголошено Днем механічного відділення, в цей день відбувся конкурс «Моя професія», в якому взяли участь студенти механічного відділення спеціальностей «Обслуговування та ремонт обладнання текстильної та легкої промисловості» і «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки».

Детальніше...
 
Висновки Експертної комісії Міністерства освіти і науки України про підсумки акредитаційної експертизи діяльності Калинівського технологічного технікуму щодо підготовки молодших спеціалістів

5.02020701 Дизайн

 

5.03050901 Бухгалтерський облік

 

5.05160201 Швейне виробництво


5.05050210 Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості

 
Захід-реквієм "Світла пам’ять Героям Небесної сотні"

23 лютого в залі Калинівського технологічного технікуму відбувся захід-реквієм "Світла пам’ять Героям Небесної сотні"

Детальніше...
 
Конкурсно-розважальна програма «Під знаком купідона»

         16.02.2016 р. в актовому залі технікуму відбулася конкурсно-розважальна програма «Під знаком купідона» за участю студенток перукарського, технологічного відділень та військовослужбовців в/ч 3028 Національної гвардії України. В програмі приймали участь 14 юнаків та дівчат, які змагалися у 7 конкурсах. Переможцями цього чудового дійства стали, студентка гр. П-31 Мельник Олена та військовослужбовець Сметанський Євген. Вони здобули титул «Ідеальна пара». Титул «Найелегантніша пара» здобули Кулик Інна, гр. П-41 та Кацовець Сергій. « Найніжнішою парою» виявилися Максимишина Юлія, гр. Ш-32 та Шестунов Віктор. «Найогригінальнішою парою» стали Швець Таїса, гр. П-31 та Ластовецький Ярослав. «Найромантичніша пара» - Шаповалова Анастасія, гр. П-31 та Блажків Олег. «Найенергійніша пара» - Сологуб Валерія, гр. П41 та Гричина Дмитро. «Найкмітливішою парою» стала пара Кухарчук Оксана та Головатюк Тарас. Спецпризом сектору сім’ї, молоді та спорту Калинівської райдержадміністрації нагороджені Шаповалова Анастасія та Блажків Олег.

 

Детальніше...
 
УМОВИ міжрегіонального конкурсу на кращу колекцію моделей одягу серед учнів та студентів навчальних закладів «КАЛИНОВЕ НАМИСТО-2016»

 

Увага всім!


Калинівський технологічний технікум проводить 13-14.04.2016р. Міжрегіональний конкурс на кращу колекцію моделей одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто-2016».


Конкурсні колекції одягу пропонуємо виконувати в чотирьох номінаціях:


1.    «Втілення стилю» (національний костюм)
2.    «Молодіжні фантазії» (новаторські ідеї)
3.    «Мрії втілені в життя» (діловий стиль)
4.    «Відверта спокуса» (вечірня сукня)


Заявки приймаємо до 11 квітня в оргкомітет.
Про свою участь просимо повідомити заздалегідь.


Оргкомітет

 


УМОВИ

міжрегіонального конкурсу на кращу колекцію моделей одягу серед учнів та студентів

навчальних закладів «КАЛИНОВЕ НАМИСТО-2016»

 

 
Калинівський технологічний технікум випустив молодших спеціалістів

У калинівському технологічному технікумі,  26 – 27 січня 2016 року, відбувся захист дипломних проектів зі спеціальності  5.14010201 «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» та 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», де були представлені різностильові рішення жіночих зачісок, змодельованих на основі різних історичних епох (від античності до сьогодення). Випускники показали відмінні знання з фахових дисциплін, а продемонстровані видовищні, авангардні та коктельні зачіски, свідчать про здатність молодих спеціаліалістів, втілювати та реалізовувати набуті вміння та навички в своїй професійній діяльності.

Детальніше...
 
ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

         8-го жовтня 2015 року в актовій залі Калинівського технологічного технікуму відбулось традиційне щорічне свято першокурсників – посвята у студенти . Активну участь в заході взяли студенти перших курсів, що приготували разом з Ольгою Анатоліївною, художнім керівником закладу, концертну програму , присвячену урочистостям з нагоди свята. Юнаки та дівчата , що вперше вступили до студентських рядів отримали посвідчення студентів технікуму. Посвідчення були урочисто вручені заступниками директора з виховної та навчальних робіт Печевистою Ольгою Василівною та Кулібабою Оленою Сергієвною старостам груп : Ш-51-Синько Наталії, ДП-51 – Домбровській Вікторії, Е-51- Катричу Ярославу, БМ-51 – Дичуку Олександру, Ш-32 – Новак Мирославі. Студенти, що мали досягнення у спортивних змаганнях закладу отримали грамоти та дипломи . Ведучими свята були Демчук Дарія та Островська Маргарита.

 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 13

реклама

Банер