Захід приурочений 180-ччю з Дня народження Степана Васильовича Руданського

 

23 січня у актовій залі технікуму відбувся захід

приурочений 180-ччю з Дня народження Степана Васильовича Руданського.

 

 

Детальніше...
 
«Я в серці маю те , що не вмирає…»

     1 серпня 2013 року минає 100 років з дня смерті великої дочки України – Лесі Українки.

     В стінах нашого навчального закладу з нагоди цієї річниці було вшановано пам'ять  видатної поетеси і проведено літературно- музичний вечір – спогад  «Я  в серці маю те, що  не вмирає…» викладачем української мови та літератури Тесецькою Л.М. та бібліотекарем Микитенко Н.В.

Детальніше...
 
"Книга – мудрість тисячоліть"

     В технікуму було проведено бібліотечний урок  нам тему : «Книга – мудрість тисячоліть»,  який організувала бібліотекар Микитенко Н. В.
    Головними інформаторами стали студенти -  книгознавці першого курсу гр. Б -21 якими було висвітлено загальні відомості про книгу як історичну пам’ятку людства,  розглянуто  історичними етапами  іі створення.

Детальніше...
 
«Крути - тут кувалась ваша воля»

Для відновлення історичної пам'яті, підняття національного духу серед молоді та  вшанування пам’яті  загиблих студентів під Крутами 1918 року  29 січня 2013 р. в  бібліотеці  технікуму  була проведена інформаційна година під назвою  «Крути - тут кувалась ваша воля», який організували й провели бібліотекар  Микитенко Н. В.  та викладач  історії Сакач С. І.

Детальніше...
 
Виховний захід з нагоди 24 річниці виведення військ з Афганістану

   В технікумі відбувся виховний захід з нагоди 24 річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Детальніше...
 
Захист дипломних проектів

28-31січня 2013 року проходив захист дипломних проектів студентів груп П-01 та Пз-11. На захист студенти виконували сучасні зачіски, основою яких були історичні. За призначенням представлені зачіски: вечірні, святкові, показові, видовищні.

Детальніше...
 
Сучасні технології та обладнання у виробництві та навчальному процесі

       Викладачі та студенти 4-го курсу Калинівського технологічного технікуму взяли участь у ІІ-й науково-практичній конференції на тему: «Сучасні технології та обладнання у виробництві та навчальному процесі», яку Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України проводило 9 листопада 2012 р. на базі Хмельницького національного університету (наказ № 1/9-42 від 20.01.2012р.)

Детальніше...
 
Виховний захід до Дня української писемності та мови

        8 листопада 2012 року з нагоди Дня української писемності та мови в технікумі відбувся виховний захід під назвою «Як парость виноградної лози, плекайте українську мову»,  який організували й провели бібліотекар Микитенко Н. В.  та викладач української мови та літератури Ісанкова Т. О.

Детальніше...
 
Фестиваль учнівських та студентських театрів мод

 19 квітня 2012р. у місті Харкові за підтримки головного управління освіти і науки України Харківської обласної державної адміністрації відбувся обласний фестеваль "Весна. Мода.Краса". 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1112НаступнаКінець»

Сторінка 12 з 12

реклама

Банер