«Вклонімося Кобзарю» захід присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка


Свято розпочав директор КТТ, Федонюк Григорій Михайлович, який наголосив: «В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Геніальний поет, письменник, художник та етнограф – він без перебільшення один з духовних атлантів нашої держави, великий патріот, який присвятив усе своє життя Україні. Тому наше головне зобов’язання перед Тарасом Шевченком - нести крізь віки його спадщину, зберігаючи для нащадків полум’я Шевченкових слів».
Організаторами свята були викладачі-філологи: Тесецька Людмила Миколаївна, Ісанкова Тетяна Олександрівна, Островська Галина Іванівна та художні керівники: Матвійчук Світлана Анатоліївна та Ткачук Ольга Анатоліївна.
Танцювальний колектив «Грація» відкривав захід святковою танцювальною композицією.

 

На святі звучали українські народні мелодії, пісні на слова Шевченка, які виконувала Ткачук О.А.. Ведучі  Островська Маргарита , Шалашний Владислав, Скоропад Вероніка, Ніколайчук Юрій ознайомили широке коло глядачів із цікавими фактами з життя Тараса Шевченка, сприйняттям світу поетом через його творчість.

 

 

 

Музичне оформлення концерту було забарвлене звуками скрипки, бандури, та більш сучасним інструментом – гітарою.

 

Чудово цитували вірші поета студенти, зокрема Мельничук Ірина «Мені однаково», Пасічник Віталій « Доля », Демчук Дарія «Було що роблю». Акторські здібності чудово продемонстрували Мілафєтнов Владислав та Дубина Тетяна. Незабутнє враження справив монолог Матвійчук Світлани з поеми «Марина».


  Захід  пройшов  у теплій, дружній атмосфері.
      Під кінець організатори  нагородили грамотами учасників конкурсу «Літературні читання» та вручили  дипломи переможцям за кращий твір на тему «Шевченко у моєму житті» та кращі ілюстрації до творів поета . Заходи  були присвячені  200-річчю від  дня народження Тараса  Григоровича Шевченка.

 


 

 

 

реклама

Банер