Зачіска як мистецтво

       26-28 січня в Калинівському технологічному технікумі проходив захист дипломних проектів, які виконали студенти спеціальності 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».


       Захищали дипломний проект студенти денного та заочного відділень в кількості 30 чоловік.
      Головою державної кваліфікаційної комісії була призначена Шпетна С.А., завідувач кафедри професійної майстерності і перукарського мистецтва Луганського національного університету.
     Консультації по виконанню дипломних проектів надавали для студентів кваліфіковані викладачі: Понюк Г.Б., Корнійчук Т.М., Маринченко Г.М., Крушельницька Л.І. Під час виконання дипломних проектів студенти створювали не тільки конкурсні та видовищні зачіски, але й підбирали до них одяг і аксесуари. Створюючи зачіски студенти використовували постижні вироби, які вразили комісію своєю неординарністю та екстравагантністю.
     Великий творчий потенціал, ґрунтовна база теоретичних та практичних знань, які були отримані за 3,5 роки навчання в КТТ, дали досить гарні результати: 14 студентів захистились на «відмінно», 16 – захистились з оцінкою «добре». Це говорить про високий рівень підготовки студентів в технікумі.
     Державна кваліфікаційна комісія відмітила найкращі образи створені студентами, це роботи студентів Вільготи Валентини, Королюк Римми, Косовець Марини, Остапчук Валерії, Гуменюк Катерини, Довгалюк Вікторії, Климович Діани.
      Таким чином, молоді творчі перукарі-дизайнери ідуть в доросле життя і будуть радувати своїх клієнтів своєю майстерністю і творчим потенціалом.
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

реклама

Банер