Калинівський технологічний технікум випустив молодших спеціалістів

У калинівському технологічному технікумі,  26 – 27 січня 2016 року, відбувся захист дипломних проектів зі спеціальності  5.14010201 «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» та 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», де були представлені різностильові рішення жіночих зачісок, змодельованих на основі різних історичних епох (від античності до сьогодення). Випускники показали відмінні знання з фахових дисциплін, а продемонстровані видовищні, авангардні та коктельні зачіски, свідчать про здатність молодих спеціаліалістів, втілювати та реалізовувати набуті вміння та навички в своїй професійній діяльності.
Своїм враженням стосовно захисту поділилася Шпетна С.А. – голова ДЕК (Інститут культури і мистецтв ДЗ Луганський національний університет імені Тараса Шевченка).
«Дипломні роботи майбутніх фахівців свідчать про достатню фахову підготовку, набуті компетенції і творчий потенціал випускниць КТТ». Комісією рекомендовано кращих випускників (Бородій В.В., Велічко Н.С., Гуменюк Т.С., Маці бон А.О., Корнієць К.В., для продовження навчання у ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка») на  спеціальності «Професійна освіта. Дизайн», власне куди і запрошуємо випускників.


 

 

 

 

 

реклама

Банер