методична робота
Тиждень обліково-фінансових дисциплін.

27.03.2015 року відбувся захід в групі Б-21 з дисципліни «Облік і звітність в бюджетних установах».

Тема:Реєстрація первинних документів в ПЗ «Мережа» для здійснення поточних та капітальних видатків бюджетної установи.

 Молодий викладач: Рибак Т.Б.

 

 
Школа молодого викладача

 

Вітагенні технології навчання

 

 

 

 

Методична рада на тему: "Вітагенні технології навчання" за участю "Школи молодого викладача" 04.02.2014р.

 

Детальніше...
 
І засідання методичної конференції

      18.12.2012 року відбулося І засідання методичної конференції на тему: «Сучасні ефективні технології навчання – запорука якості підготовки молодших спеціалістів навчального закладу», організатором та ініціатором якої була методист технікуму Вдовиченко Юлія Валентинівна. Мета даної конференції – вдосконалення методики викладання дисциплін, впровадження в навчальний процес сучасних методів та форм викладання. Адже методична робота спонукає кожного викладача до підвищення фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу новими знахідками, дає змогу молодим вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідчених колег.
       На засіданні були присутні члени чотирьох циклових комісій: загальнотехнічних, фізико-математичних, суспільно-гуманітарних та  обліково-економічних дисциплін.
       Також були запрошені представники семінару «Школа молодого викладача» – це Ісанкова Т.О., Шпичак О.П. та Лукіянчук Я.В.  Програмою конференції було передбачено чотири виступи досвідчених та висококваліфікованих викладачів:

  • Дичук Людмила Іванівна - викладач вищої категорії, викладач хімії та біології. Доповідь на тему:"АКТИВНІ ТА ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ХІМІЇ"
  • Куровська Наталія Петрівна - старший викладач, викладач вищої категорії, викладач фінансових та економічних дисциплін. Доповідь на тему: "БЕЗГОТІВКОВІ РОЗРАХУНКИ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ. ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА ТИПУ: "КЛІЄНТ-БАНК"
  • Тесецька Людмила Миколаївна - викладач вищої категорії, викладач української мови та літератури. Доповідь на тему:"ВІТАГЕННІ ТЕХНОЛОГІЇ ОСОБИСТІСНОГО НАВЧАННЯ"
  • Колосунова Тетяна Іллівна - старший вчитель, викладач вищої категорії, викладач креслення.Доповідь на тему:"ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ПРОЕКТІВ У ГУРТКОВІЙ РОБОТІ З КРЕСЛЕННЯ"

Видкрила конференцію методист технікуму Вдовиченко Юлія Валентинівна

 

Учасники конференції

 

Дичук Людмила Іванівна - викладач вищої категорії, викладач хімії та біології

 


Куровська Наталія Петрівна - старший викладач, викладач вищої категорії, викладач фінансових

та економічних дисциплін

 


  Тесецька Людмила Миколаївна - викладач вищої категорії, викладач української мови та літератури

 

Колосунова Тетяна Іллівна - старший вчитель, викладач вищої категорії, викладач креслення

 

Технічний супровід - Матвійчук Леонід Васильович

 


реклама

Банер