Обсяг державного замовлення 2017р.

 
Рейтингові списки рекомендованих до зарахування

 (141) Електроенергетика , електротехніка та електромеханіка

(Обслуговування та ремонт електропобутової техніки)

 

п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

Рейт.

1(Ін)

Гедз Ілля Ігорович

20.6

1

2

Левчук Дмитро Анатолійович

27.5

2

3

Рибак Владислав Леонідович

26.2

3

4

Кондрацький Андрій Володимирович

26

4

5

Стародубцев Іван Дмитрович

25.8

5

6

Москальчук Михайло Дмитрович

25.4

6

7

Микуцький Ігор Анатолійович

25.3

7

8

Липко Владислав Леонідович

25.0

8

9

Майданюк Сергій Вадимович

23.4

9

10

Тарасюк Олександр Васильович

23.1

10

11

Чешківський Ростислав Русланович

23.0

11

12

Павлищук Олександр Ігорович

22.0

12

13

Криштофор Ярослав Володимирович

21.9

13

14

Новак Владислав Петрович

21.7

14

15

Тищук Андрій Дмитрович

21.4

15

16

Данчук Андрій Юрійович

21.4

16

17

Пилипенко Володимир Русланович

21.0

17

18

Данилюк Владислав Олександрович

20.9

18

19

Довбиш Олег Ігорович

20.6

19

20

Коркішко Дмитро Іванович

20.1

20

21

Подчешинський Ілля Ігорович

20.0

21

22

Пилипенко Андрій Богданович

20

22

23

Бойко В’ячеслав В’ячеславович

19.8

23

24

Юрнюк Петро Іванович

18.7

24

25

Казимир Богдан Володимирович

18.0

25

26

Бобрівник Дмитро Олександрович

18.0

26

27

Любчик Богдан Миколайович

16.9

27

28

Росоха Іван Іванович

16.6

28

29

Зіньков Ілля Андрійович

16.4

29

30

Щербаков Роман Борисович

15.7

30

31

Ференець Дмитро Васильович

15.4

31

32

Цвіток Денис Юрійович

14.4

32

33

Моєсеєв Віктор Олегович

14

33

34

Кравчук Владислав Миколайович

0

0

35

Андрійчук Богдан Іванович

0

0

 

 

182.Технолгії легкої промисловості

(Швейне виробництво)

 

№ п.п

П.І.Б.

Загал.

бал

Рейт.

1(C)

Донська Катерина Олександрівна

15.7

1

2

Грищук Яна Володимирівна

24.0

2

3

Боднаревська Ірина Дмитрівна

23.96

3

4

Панічкіна Валентина Миколаївна

22.7

4

5

Cтрашнюк Юлія Сергіївна

21.7

5

6

Пасічник Дар’я Михайлівна

21.3

6

7

Бурдяківська Аліна Олександрівна

21.2

7

8

Данилюк Владислав Олександрович

20.9

8

9

Лисак Лілія Сергіївна

20.3

9

10

Карпова Діана Анатоліївна

20.3

10

11

Кулініч Ірина Іванівна

20.2

11

12

Радківська Марія Василівна

19.2

12

13

Перніцька Ірина Олександрівна

19.0

13

14

Лопатинська Віталіна Володимирівна

18.2

14

15

Марценкевич Лілія Олександрівна

17.6

15

16

Довгалюк Вікторія Сергіївна

17.6

16

17

Іванова Діана Дмитрівна

17.3

17

18

Дугіна Анастасія В’ячеславівна

17.1

18

19

Слєсар Аліна Григорівна

17

19

20

Бельська Богдана Вадимівна

16.9

20

21

Івашко Олена Анатоліївна

15.9

21

22

Ферфецька Марія Юріївна

12.9

22

23

Четверг Валерія Русланівна

0

0

24

Панкевич Аліна Борисівна

0

0

25

Калюжна Яна Сергіївна

0

0

26

Залізняк Дарія Анатоліївна

0

0

27

Буряк Анна Олегівна

0

0

28

Струбчевська Ольга Сергіївна

0

0

 

 (072) Фінанси, банківська справа та страхування (Фінанси і кредит)

 

№ п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

Рейт.

1(ін)

Гедз Ілля Ігорович

20.6

1

2

Карпіка Наталя Ігорівна

29.7

2

3

Рибак Інна Юріївна

28.7

3

4

Матвійчук Каріна Ігорівна

27.2

4

5

Білаш Лілія Юріївна

26.4

5

6

Чуловська Марія Віталіївна

25.3

6

7

Кирик Вікторія Миколаївна

25.2

7

8

Тимощук Аліна Вікторівна

24.8

8

9

Каштелян Юлія Сергіївна

24.2

9

10

Осаволюк Сніжана Олексіївна

24.0

10

11

Колісник Марина Сергіївна

22.7

11

12

Панічкіна Валентина Миколаївна

22.7

12

13

Сивак Юлія Василівна

22.4

13

14

Стахова Сніжана Василівна

22.4

14

15

Криштофор Ярослав Володимирович

21.9

15

16

Яковенко Марина Сергіївна

21.7

16

17

Новак Владислав Петрович

21.7

17

18

Рудячук Наталія Василівна

21.6

18

19

Мішалкін Богдан Олександрович

21.5

19

20

Бурдяківська Анна Олександрівна

21.2

20

21

Данилюк Владислав Олександрович

20.9

21

22

Гончар Анна Володимирівна

20.6

22

23

Чешківська Аміна Олегівна

20.2

23

24

Кулініч Ірина Іванівна

20.2

24

25

Пилипенко Андрій Богданович

20.0

25

26

Крущук Анастасія Віталіївна

19.8

26

27

Ярмощук Марія Станіславівна

19.1

27

28

Макарук Ольга Олександрівна

18.7

28

29

Казимир Богдан Володимирович

18.0

29

30(К)

Олексієнко Руслана Вікторівна

17.6

30

31

Марценкевич Лілія Олександрівна

17.6

31

32

Кравчук Андрій Андрійович

16.9

32

33

Росоха Іван Іванович

16.6

33

34

Орловська Марія Станіславівна

16.3

34

35

Березинська Олена Миколаївна

16.3

35

36

Кулик Анна Олексіївна

16.1

36

37

Ферфецька Марія Юріївна

12.9

37

38

Кравчук Владислав Миколайович

0

0

 

 (071) Облік і оподаткування (Бухгалтерський облік)

 

№ п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

Рейт.

1

Карпіка Наталя Ігорівна

29.7

1

2

Рибак Інна Юріївна

28.7

2

3

Білаш Лілія Юріївна

26.4

3

4

Чуловська Марія Віталіївна

25.3

4

5

Кирик Вікторія Миколаївна

25.2

5

6

Тимощук Аліна Вікторівна

24.8

6

7

Каштелян Юлія Сергіївна

24.2

7

8

Осаволюк Сніжана Олексіївна

24.0

8

9

Колісник Марія Сергіївна

22.7

9

10

Сивак Юлія Василівна

22.4

10

11

Павлищук Олександр Ігорович

22.0

11

12

Яковенко Марина Сергіївна

21.7

12

13

Рудячук Наталя Василівна

21.6

13

14

Мішалкін Богдан Олександрович

21.5

14

15

Гончар Анна Володимирівна

20.6

15

16

Чешківська Аміна Олегівна

22.2

16

17

Крущук Анастасія Віталіївна

19.8

17

18

Ярмощук Марія Станіславівна

19.1

18

19

Макарук Ольга Олександрівна

18.7

19

20

Юрнюк Петро Іванович

18.7

20

21

Казимир Богдан Володимирович

18.0

21

22

Марценкевич Лілія Олександрівна

17.6

22

23

Слєсар Аліна Григорівна

17.0

23

24

Бельська Богдана Вадимівна

16.9

24

25

Росоха Іван Іванович

16.6

25

26

Орловська Марія Станіславівна

16.3

26

27

Березинська Олена Миколаївна

16.3

27

28

Кулик Анна Олексіївна

16.1

28

29

Ферфецька Марія Юріївна

12.9

29

30

Струбчевська Ольга Сергіївна

0

0

 

 (022) Дизайн (Дизайн одягу)

 

№ п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

Рейт.

1(С)

Буряк Анна Олегівна

13.9

1

2

Криволапчук Анастасія Володимирівна

30.4

2

3

Слободянюк Софія Олегівна

27.3

3

4

Бурдяківська Аліна Олександрівна

25.2

4

5

Панічкіна Валентина Миколаївна

22.7

5

6

Чешківська Аліна Олегівна

22.2

6

7

Боднаревська Ірина Дмитрівна

21.96

7

8

Страшнюк Юлія Сергіївна

21.7

8

9

Стахова Сніжана Василівна

21.4

9

10

Пасічник Дар’я Михайлівна

21.2

10

11

Струбчевська Ольга Сергіївна

21.1

11

12

Лисак Лілія Сергіївна

20.3

12

13

Карпова Діана Анатоліївна

19.3

13

14

Довгополюк Марина Володимирівна

19.2

14

15

Радківська Марія Василівна

19.2

15

16

Кулініч Ірина Іванівна

19.2

16

17

Залізняк Дарія Анатоліївна

18.6

17

18

Калюжна Яна Сергіївна

18.5

18

19

Грищук Яна Володимирівна

18.0

19

20

Бельська Богдана Вадимівна

17.9

20

21

Дугіна Анастасія Вячеславівна

17.1

21

22

Довгалюк Вікторія Сергіїївна

16.6

22

23

Іванова Діана Дмитрівна

16.3

23

24

Перніцька Ірина Олександрівна

15.0

24

25

Смольц Вікторія Василівна

14.8

25

26

Івашко Олена Анатоліївна

13.9

26

27

Лопатипнська Віталіна Володимирівна

0

0

28

Панкевич Аліна Борисівна

0

0

29

Четверг Валерія Русланівна

0

0

 

 

 (022) Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)

 

№ п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

Рейт.

1(С)

Твердохліб Вікторія Олексіївна

21.69

1

2

Криволапчук Анастасія Володимирівна

30.4

2

3

Кирилюк Ніна Вікторівна

25.6

3

4

Бурдяківська Аліна Олександрівна

25.2

4

5

Крущук Анастасія Віталіївна

24.8

5

6

Панічкіна Валентина Миколаївна

22.7

6

7

Чешківська Аміна Олегівна

22.2

7

8

Страшнюк Юлія Сергіївна

21.7

8

9

Стахова Сніжана Василівна

21.4

9

10

Струбчевська Ольга Сергіївна

21.1

10

11

Яковенеко Марина Сергіївна

20.7

11

12

Лисак Лілія Сергіївна

20.3

12

13

Заріцька Анастасія Олександрівна

20.0

13

14

Карпова Діана Анатоліївна

19.3

14

15

Кулініч Ірина Іванівна

19.2

15

16

Залізняк Дарія Анатоліївна

18.6

16

17

Гончар Анна Володимирівна

18.6

17

18

Калюжна Яна Сергіївна

18.5

18

19

Орловська Марія Станіславівна

18.3

19

20

Кулик Анна Олексіївна

18.1

20

21

Бельська Богдана Вадимівна

17.9

21

22

Гричелюк Ірина Віталіївна

17.6

22

23

Дугіна Анастасія Вячеславівна

17.1

23

24

Ярмощук Марія Станіславівна

17.1

24

25

Грищук Яна Володимирівна

17.0

25

26

Довгалюк Вікторія Серпгіївна

16.6

26

27

Іванова Діана Дмитрівна

16.3

27

28

Березинська Олена Миколаївна

15.3

28

29

Смольц Вікторія Василівна

14.8

29

30

Гуменчук Людмила Миколаївна

14.2

30

31

Івашко Олена Анатоліївна

13.9

31

32

Дирдира Ангеліна Олександрівна

0

0

33

Панкевич Аліна Борисівна

0

0

34

Четверг Валерія Русланівна

0

0

35

Ферфецька Марія Юріївна

0

0

 

 

 (133) Галузеве машинобудування (Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості)

 

№ п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

Рейт.

1(С)

Шевчук Андрій Олександрович

16.28

1

2

Левчук Дмитро Анатолійович

27.5

2

3

Кондрацький Андрій Володимирович

26.0

3

4

Москальчук Михайло Дмитрович

24.0

4

5

Микуцький Ігор Анатолійович

25.3

5

6

Кирик Вікторія Миколаївна

25.2

6

7

Липко Владислав Леонідович

25.0

7

8

Майданюк Сергій Вадимович

23.4

8

9

Чешківський Ростислав Русланович

23.0

9

10

Мішалкін Богдан Олександрович

21.5

10

11

Тищук Андрій Дмитрович

21.4

11

12

Данчук Андрій Юрійович

21.4

12

13

Пилипенко Володимир Русланович

21.0

13

14

Данилюк Владислав Олександрович

20.9

14

15

Довбиш Олег Ігорович

20.6

15

16

Коркішко Дмитро Іванович

20.1

16

17

Пилипенко Андрій Богданович

20.0

17

18

Подчешинський Ілля Ігорович

20.0

18

19

Бойко Вячеслав Вячеславович

19.8

19

20

Юрнюк Петро Іванович

18.7

20

21

Казимир Богдан Володимирович

18.0

21

22

Бобрівник Дмитро Олександрович

18.0

22

23

Кравчук Андрій Андрійович

16.9

23

24

Любчик Богдан Миколайович

16.9

24

25

Чорний Дмитро Олегович

16.6

25

26

Росоха Іван Іванович

16.6

26

27

Зіньков Ілля Андрійович

16.4

27

28

Щербаков Роман Борисович

15.7

28

29

Ференець Дмитро Васильович

15.4

29

30

Цвіток Денис Юрійович

14.4

30

31

Мойсеєв Віктор Олегович

14.0

31

32

Андрійчук Богдан Іванович

0

0

 

 

Квота 1

 

Обсяг державного замовлення


 

 

                          

 

 

 
Результати іспитів

 По предмету  Українська мова

 

п.п

П.І.Б.                      

 

1

Слободянюк Софія Олегівна

9(дев’ять)

2

Довгополюк Марина Володимирівна

5(п’ять)

3

Боднаревська Ірина Дмитрівна

9(дев’ять)

4

Панічкіна Валентина Миколаївна

5(п’ять)

5

Буряк Анна Олегівна

4(чотири)

6

Карпова Діана Анатоліївна

6(шість)

7

Лисак Лілія Сергіївна

7(сім)

8

Іванова Діана Дмитрівна

5(п’ять)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По предмету  Математика

 

п.п

П.І.Б.

Оцінка

1

Пасічник Дар’я Михайлівна

8(вісім)

2

Грищук Яна Володимирівна

10(десять)

3

Cтрашнюк Юлія Сергіївна

7(сім)

4

Дугіна Анастасія В’ячеславівна

5(п’ять)

5

Лопатинська Віталіна Володимирівна

6(шість)

6

Радківська Марія Василівна

8(вісім)

7

Івашко Олена Анатоліївна

6(шість)

8

Перніцька Ірина Олександрівна

8(вісім)

9

Данилюк Владислав Олександрович

6(шість)

10

Довгалюк Вікторія Сергіївна

5(п’ять)

11

Карпова Діана Анатоліївна

7(сім)

12

Лисак Лілія Сергіївна

5(п’ять)

13

Боднаревська Ірина Дмитрівна

6(шість)

14

Бельська Богдана Вадимівна

5(п’ять)

15

Іванова Діана Дмитрівна

5(п’ять)

16

Донська Катерина Олександрівна

5(п’ять)

 

По предмету  Українська мова

 

п.п

                                         П.І.Б.         

Оцінка

1

Заріцька Анастасія Олександрівна

6(шість)

2

Твердохліб Вікторія Олексіївна

6(шість)

3

Березинська Олена Миколаївна

4(чотири)

4

Орловська Марія Cтаніславівна

5(п’ять)

5

Кирилюк Ніна Вікторівна

7(сім)

6

Криволапчук Анастасія Володимирівна

10(десять)

7

Cтахова Cніжана Василівна

7(сім)

8

Гричелюк Ірина Віталіївна

4(чотири)

9

Крущук Анастасія Віталіївна

8(вісім)

10

Смольц Вікторія Василівна

4(чотири)

11

Кулик Анна Олексіївна

4(чотири)

12

Калюжна Яна Сергіївна

4(чотири)

13

Гончар Анна Володимирівна

5(п’ять)

 

По предмету Математика

 

п.п

П.І.Б.

Оцінка

1

Бойко В’ячеслав В’ячеславович

5(п’ять)

2

Довбиш Олег Ігорович

6(шість)

3

Росоха Іван Іванович

5(п’ять)

4

Ференець Дмитро Васильвич