Наказ на зарахування на базі 11-ти класів

 

 

 

 

 

 
Рейтинг вступних випробувань на базі 9-ти класів

  

  група Б-1  
1 Дзигаленко Маргарита Валентинівна 25,6
2 Ковальчук Анна Русланівна 23,3
3 Лихогляд Вікторія Русланівна 23,2
4 Шевчук Надія Володимирівна 22,7
5 Демчук Дмитро Вадимович 20,5
6 Саврась Марина Юріївна 20,2
7 Сич Марина Вікторівна 19,7
8 Кушта Дарія Русланівна 18,8
9 Русин Богдан Станіславович 15,7
10 Ігнат`єв Олексій Миколайович 13

 

  група Д-1  
1 Тертун Альона Сергіївна  22,7
2 Никитюк Тетяна Олександрівна 28,8
3 Ткачук Ксенія Олегівна 26
4 Гуменчук Катерина Вікторівна 24,8
5 Чорноострівська Аліна Юріївна 24,1
6 Шевчук Анастасія Володимирівна 20,8
7 Лупашко Катерина Анатоліївна 20,8
8 Бентковська Ангеліна Станіславівна 15,6

 

                                                  група Е-1

1 Савчук Максим Сергійович 15,4
2 Василинич Володимир Миколайович 27,2
3 Ясінський Олександр Віталійович 26
4 Лихогляд Максим Сергійович 25,8
5 Величко Євгеній Олексійович 25,2
6 Гуліватий Володимир Олексанрови     24,4
7 Гуліватий Віталій Олександрович 23,8
8 Цвігун Богдан Володимирович 23,8
9 Глушко Михайло Юрійович 23,6
10 Зіньков Назар Андрійович 23,2
11 Карпенко Владислав Віталійович 21,8
12 Коваль Олександр Максимович 21,5
13 Козяр Олександр Сергійович  21,1
14 Панчук Роман Васильович 21
15 Богатчук Богдан Олегович 20,6
16 Чорногуз Віталій Олександрович 20,5
17 Зубко Віктор Вікторович 20,4
18 Харабаров Олександр Юрійович 20,3
19 Коломієць Олександр Миколайович  20,2
20 Постоюк Володимир Олександрович 19,3
21 Антонюк Валерій Борисович 15,1

 

                                                     група М-1

1 Крижанівський Олег Сергійович 17,4
2 Кубряк Іван Романович 23
3 Запоточний Іван Володимирович 21,7
4 Орел Владислав Віталійович 19,4
5 Мідляр Максим Олександрович  17,8
6 Білошапка Артем Ігорович 17,6
7 Дишкант Владислав Сергійович 17,4
8 Пиндик Вадим Віталійович 16,4
9 Шимко Олександр Олегович 15,7
10 Панасюк Назар Васильович  15,2
11 Шепета Вадим Сергійович 14
12 Вдовиченко Дмитро Сергійович 12,8

 

  група П-1  
1 Грабар Аліна Василівна 19,5
2 Бородій Анна Вікторівна 27,8
3 Ряба Леся Олександрівна 26,1
4 Кондратюк Сніжана Миколаївна 24,6
5 Скидан Ірина Богданівна 24
6 Коломієць Вероніка Миколаївна 23,9
7 Криворучко Анастасія Олександрівна 23,7
8 Калінчук Наталія Іванівна 23,5
9 Гоменюк Ірина Олегівна 23,3
10 Авраімова Каріна Володимирівна 23,3
11 Довгаль Світлана Олексіївна 22,4
12 Гортовлюк Валерія Юріївна 22,1
13 Дугіна Єлена В'ячеславівна 21,8
14 Чайківська Аліна Віталіївна 21,2
15 Струк Вікторія Сергіївна 21
16 Гросу Альбіна Андріївна 18,7
17 Войчук Іванна Василівна 18,6
18 Вовнянко Вероніка Сергіївна 17,9
19 Герніченко Каріна Юріївна 16,4
20 Мельник Світлана Сергіївна 16,3
21 Седляр Ірина Сергіївна 15,4

 

  група Ф-1  
1 Урсол Іван Олександрович 31,8
2 Покора  Іван Миколайович 27,5
3 Наконечний Богдан Леонідович 23,8
4 Осаволюк Олександр Олексійович 23,3
5 Марценюк Владислав Вадимович 23
6 Павлюк Дарія Олександрівна 21,4
7 Хмельовська Єва Віталіївна 21,3
8 Осадчук Максим Андрійович 15,3

 

  група Ш-1
1 Колесник Ірина Олександрівна 19,8
2 Поведа Валентина Миколаївна 22,5
3 Лещенко Вікторія Русланівна 20,9
4 Балаба Оксана Василівна 17,9
5 Філімончук Анастасія Олександрівна 17,7
6 Лещук Ірина Русланівна 15,6
7 Демічева Вікторія Дмитрівна 15,6
8 Іванова Лілія Леонідівна 13,9
9 Павліщук Лілія Ярославівна 15,4
 
Програма вступного іспиту з української мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Розклад консультацій та вступних іспитів
Написав Леонід   

Розклад

 
Правила прийому до Калинівського технологічного коледжу в 2019 році

 

 

 Правила прийому до Калинівського технологічного коледжу в 2019 році     Скачати


Положення про приймальну комісію   Скачати

 

Додатки    1  2   3  4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма  вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 071 "Облік і оподаткування" спеціалізації "Бухгалтерський облік"

 

Програма вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 182 "Технологія легкої промисловості" спеціалізації "Швейне виробництво"

 

 

Програма  вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 022 "Дизайн" спеціалізації "Перукарське мистецтво та декоративна косметика"

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 


реклама

Банер