СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ НА НАВЧАННЯ НА БАЗІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

 

133 Галузеве машинобудування

п/п

ПІБ

1

Стасюк Богдан Ігорович

2

Мальчик Мирослав Юрыйович

3

Труліч  Богдан Романович

4

Копитко Ігор Миколайович

 

182 Технологія легкої  промисловості

п/п

ПІБ

Андросович Сніжана Адамівна

2

Романенко Любов Володимирівна

3

Світельська Ольга Дмитрівна

4

Галайко Олена Петрівна

5

Нимирівська Анастасія Леонідівна

 

072 Фінанси, банківська справа та страхування

п/п

ПІБ

1

Мережа Сніжана Іванівна

 

022 Дизайн (Дизайн одягу)

п/п

ПІБ

1

Москалюк Ярослав Анатолійович

 

 

022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)

п/п

ПІБ

1

Юнаш Маргарита Вікторівна

 

 

 СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ НА НАВЧАННЯ  НА БАЗІ КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА

 

182 Технології легкої промисловості (Швейне виробництво)

 

п/п

ПІБ

 

Адамовська Анна Володимирівна

Новак Ганна Олександрівна

Сімоновська Ольга Ярославівна

Лівінська Анжела Андріївна

5

Олександрович Юлія Борисівна

6

Миргородченко Анна Андріївна

 

 
Наказ про зарахування за державним замовленням

 

 

(141) Електроенергетика ,електротехніка та електромеханіка

(Обслуговування та ремонт електропобутовоїтехніки)

 

п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

1

Левчук ДмитроАнатолійович

27.5

2

Рибак Владислав Леонідович

26.2

3

КондрацькийАндрійВолодимирович

26

4

Стародубцев Іван Дмитрович

25.8

5

МоскальчукМихайлоДмитрович

25.4

6

Микуцький Ігор Анатолійович

25.3

7

Майданюк Сергій Вадимович

23.4

8

Тарасюк Олександр Васильович

23.1

9

Чешківський Ростислав Русланович

23.0

10

Павлищук Олександр Ігорович

22.0

11

Новак Владислав Петрович

21.7

12

ТищукАндрійДмитрович

21.4

13

Данчук Андрій Юрійович

21.4

14

Пилипенко Володимир Русланович

21.0

15

Довбиш Олег Ігорович

20.6

16

Гедз Ілля Ігорович

20.6

17

Коркішко Дмитро Іванович

20.1

18

ПодчешинськийІлляІгорович

20.0

19

Пилипенко Андрій Богданович

20

20

Бойко В’ячеслав В’ячеславович

19.8

21

Юрнюк Петро Іванович

18.7

22

Бобрівник Дмитро Олександрович

18.0

 

 

182.Технолгії легкоїпромисловості 

(Швейневиробництво)

 

№ п.п

П.І.Б.

Загал.

бал

1(C)

Донська Катерина Олександрівна

15.7

2

Грищук Яна Володимирівна

24.0

3

Радківська Марія Василівна

19.2

4

Перніцька Ірина Олександрівна

19.0

5

Лопатинська Віталіна Володимирівна

18.2

6

Іванова Діана Дмитрівна

17.3

7

Дугіна Анастасія В’ячеславівна

17.1

8

Івашко Олена Анатоліївна

15.9

9

Ферфецька Марія Юріївна

12.9

 

(072) Фінанси, банківська справа та страхування (Фінанси і кредит)

 

№п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

1

Карпіка Наталя Ігорівна

29.7

2

Рибак Інна Юріївна

28.7

3

Матвійчук Каріна Ігорівна

27.2

4

Кирик Вікторія Миколаївна

25.2

5

Тимощук Аліна Вікторівна

24.8

6

Осаволюк Сніжана Олексіївна

24.0

7

Сивак Юлія Василівна

22.4

8

Ярмощук Марія Станіславівна

19.1

9

Казимир Богдан Володимирович

18.0

 

(072) Фінанси, банківська справа та страхування (Фінанси і кредит)

(контрактна форма навчання)

№п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

1

Олексієнко Руслана Вікторівна

17.6

(071) Облік і оподаткування (Бухгалтерськийоблік)

 

№п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

1

Білаш Лілія Юріївна

26.4

2

Чуловська Марія Віталіївна

25.3

3

Колісник Марія Сергіївна

22.7

4

Рудячук Наталя Василівна

21.6

5

Мішалкін Богдан Олександрович

21.5

6

Гончар Анна Володимирівна

20.6

7

Макарук Ольга Олександрівна

18.7

8

Марценкевич Лілія Олександрівна

17.6

9

Слєсар Аліна Григорівна

17.0

10

Березинська Олена Миколаївна

16.3

 

(022) Дизайн (Дизайн одягу)

 

№п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

1(С)

Буряк Анна Олегівна

13.9

2

Слободянюк Софія Олегівна

27.3

3

Панічкіна Валентина Миколаївна

22.7

4

Боднаревська Ірина Дмитрівна

21.96

5

Пасічник Дар’я Михайлівна

21.2

6

Карпова Діана Анатоліївна

19.3

7

Довгополюк Марина Володимирівна

19.2

8

Калюжна Яна Сергіївна

18.5

9

Бельська Богдана Вадимівна

17.9

10

Довгалюк Вікторія Сергіїївна

16.6

 
 

(022) Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)

 

№п.п

П.І.Б.

Заг.бал

1(С)

Твердохліб Вікторія Олексіївна

21.69

2

Криволапчук Анастасія Володимирівна

30.4

3

Кирилюк Ніна Вікторівна

25.6

4

Крущук Анастасія Віталіївна

24.8

5

ЧешківськаАміна Олегівна

22.2

6

Страшнюк Юлія Сергіївна

21.7

7

Стахова Сніжана Василівна

21.4

8

Яковенеко Марина Сергіївна

20.7

9

Лисак Лілія Сергіївна

20.3

10

Заріцька Анастасія Олександрівна

20.0

 

(022) Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)

(контрактна форма навчання)

№п.п

П.І.Б.

Заг.бал

1

Орловська Марія Станіславівна

18.3

2

Кулик Анна Олексіївна

18.1

3

Гричелюк Ірина Віталіївна

17.6

4

Смольц Вікторія Василівна

14.8

5

Гуменчук Людмила Миколаївна

14.2

 

(133) Галузеве машинобудування(Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості)

 

№п.п

П.І.Б.

Заг.

бал

1(С)

Шевчук Андрій Олександрович

16.28

2

Кравчук Андрій Андрійович

16.9

3

Любчик Богдан Миколайович

16.9

4

Чорний Дмитро Олегович

16.6

5

Росоха Іван Іванович

16.6

6

Зіньков Ілля Андрійович

16.4

7

Щербаков Роман Борисович

15.7

8

Ференець Дмитро Васильович

15.4

 

 
Обсяг державного замовлення 2017р.

 
Правила прийому до Калинівського технологічного технікуму в 2017 році

 

 

 Правила прийому до Калинівського технологічного технікуму в 2017 році     Скачати


Положення про приймальну комісію   Скачати

 

Додатки    Скачати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма  вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 071 "Облік і оподаткування" спеціалізації "Бухгалтерський облік"

 

Програма вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 182 "Технологія легкої промисловості" спеціалізації "Швейне виробництво"

 

 

Програма  вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 022 "Дизайн" спеціалізації "Перукарське мистецтво та декоративна косметика"

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
Рішення приймальної комісії

 

Рішення ПК 1, 2

 

Рішення ПК 21.03.17

 

Рішення ПК 22 03 17

 

Рішення ПК 17.04.17

 

Рішенн ПК 19.05.17


Рішення ПК 27.06.17

 


реклама

Банер