новини
Психологічний тренінг «Професійному вигоранню – «Ні!»

04 червня 2018 року за ініціативою заступника директора з виховної роботи Печевистої О.В. та методиста Вдовиченко Ю.В. завідувачем РЦ ППСР «Довіра» Андрейком А.В. був проведений психологічний тренінг «Професійному вигоранню – «Ні!», у якому взяли участь усі педагогічні працівники технікуму.

 

скачати фото

 
ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

скачати усі фотки

 
Навчально-теоретична конференція «Сучасна техніка та ії історія»

2.04 по 6.04.2018р. у технікумі проходить тиждень циклових комісій загальнотехнічних та спеціальних дисциплін. 3-4 квітня проводиться навчально-теоретична конференція «Сучасна техніка та ії історія». У ній активно беруть участь студенти груп: М-61, М-51, Е-61, Е-51, Ш-41-42, М-41.
За участь у конференції студенти отримали сертифікати. 
Паралельно діє виставка технічної творчості, на якій представлені макети та моделі різних механізмів і приладів.

 

 

 

 
Вітання з 8 березням

 
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА 2018р.

Сьогодні наш технікум поринув у свято.
До скриньки Валентина надійшло багато листів, які доставили адресантам маленькі чарівні янголятка. Завдяки реаліті-шоу «5 причин закохатися» двоє студентів отримали супер-приз - похід у кафе-паб «Корсар» та змогу познайомитися ближче. Святковий вечір для них продовжиться. Усі учасниці також отримали призи, які нагадуватимуть їм про чудове свято Валентина.
Сподіваємося, що усім глядачам і учасникам сьогоднішнього шоу сподобалося, і вони отримали масу приємних вражень і емоцій.

 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 23

реклама

Банер